درخواست واسطه مطمئن معامله اکانت

در بحث خرید و فروش اکانت بازی کالاف دیوتی و سایر بازی ها، به دلیل نبود یک راه مطمئن برای معامله، افراد کلاهبردار یا به اصطلاح “تبر زن” زیادی در این زمینه فعالیت دارند که در صورتی که هوشیار نباشید امکان از دست دادن اکانت وجود دارد! تیم استات فاکس، دارای نماد اعتماد الکترونیک و تجارت گزینه ای مناسب برای معاملات اکانت شما می باشد (در انتهای سایت مجوزها و مشخصات مالک اصلی استات فاکس در دسترس است و در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید از روش های مختلفی اقدام نمایید).

شما با تکمیل فرم درخواست و پرداخت مبلغ حق الزحمه واسطه گری، می توانید معامله ایمنی داشته باشید.

توجه: واسط استات فاکس در تلگرام با آی دی masihdindar بوده و آی دی های غیر از این در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی از نظر استات فاکس معتبر نیست.

نکته دوم: مبلغ واسطه برای اکانت های زیر 2 میلیون تومان، همان مبلغ 35 هزار تومان هنگام تکمیل این فرم است، اکانت های بالای 2 میلیون تومان، نیم درصد مبلغ اکانت بعنوان هزینه واسط لحاظ خواهد شد.


روند انجام کار به چه صورت است؟

 1. ابتدا خریدار یا فروشنده (طبق توافق قبلی خودتان) باید نسبت به تکمیل فرم موجود در این صفحه اقدام نماید. در این فرم، جزئیاتی در خصوص اکانت، قیمت نهایی توافق شده بین دو طرف، در صورت وجود لینک آگهی اکانت در استات فاکس، آی دی تلگرام هر دو طرف معامله در فرم با دقت فراوان نوشته شود.
 2. مبلغ حق الزحمه هنگام تکمیل فرم باید به صورت اینترنتی پرداخت گردد. بنابراین هنگام ارسال اطلاعات، به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد، پس از پرداخت کامل و موفق، به استات فاکس باز خواهید گشت و پیام ارسال موفقیت آمیز اطلاعات را مشاهده خواهید کرد.
 3. پس از ارسال موفق آمیز فرم و اطلاعات، از صفحه رسید نهایی استات فاکس یک اسکرین شات تهیه کرده و نزد خود نگهدارید. در صورتی که طرف دیگر معامله نیاز به اعتمادسازی دارد، می توانید اسکرین شات را برای او ارسال نمایید.
 4. اکنون باید منتظر باشید تا یکی از افراد تیم پشتیبانی استات فاکس در تلگرام گروهی ایجاد نماید و دو طرف معامله را به این گروه اضافه کند. در اینجا گروه صرفا و فقط توسط استات فاکس ساخته خواهد شد نه توسط یکی از طرفین معامله بنابراین مراقب این قسمت از معامله باشید. دو طرف معامله تنظیمات حریم خصوصی تلگرام خود را کنترل کرده و گزینه دعوت به گروه توسط همه را فعال کرده باشید (بطور پیش فرض روشن است اما جهت اطمینان از پیشرفت راحت معامله و ساخت گروه، این گزینه را بررسی کنید.).
 5. در ابتدای ساخته شدن گروه، مجددا سوالاتی از دو طرف معامله پرسیده خواهد شد. پس از اطمینان از مبلغ نهایی، هر دو طرف معامله موظف به ارسال کپی یا تصویری از کارت ملی یا شناسنامه خود به صورت پیام خصوصی به واسط خواهند بود تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان پیگیری قضایی برای طرفین معامله وجود داشته باشد. سپس از فرد خریدار خواسته می شود کل مبلغ معامله را پرداخت نماید (در این جا شماره کارت واسط به خریدار داده خواهد شد). فرد خریدار موظف به ارائه رسید پرداخت و یا کارت به کارت می باشد. این رسید باید در گروه معامله ارسال شود.
 6. پس از تأیید طرفین معامله و واسط مبنی بر پرداخت کامل، بصورت پیام خصوصی اطلاعات اکانت از فروشنده اخذ خواهد شد. برای اکانت کالاف دیوتی، اکانت می بایست کاملا تحویل واسط داده شود. در این مرحله ایمیل و پسورد اکانت به ایمیل واسط تغییر داده خواهد شد و گزارش انجام این کار در گروه با دو طرف معامله توسط واسط به اشتراک گذاشته خواهد شد.
 7. در این مرحله که اکانت از فروشنده گرفته شده و وجه معامله از خریدار اخذ شده، ابتدا اطلاعات اکانت برای خریدار ارسال خواهد شد تا بطور کامل اکانت را بررسی نماید. در صورتی که خریدار بررسی های لازم را انجام داد، باید در گروه رضایت خود را اعلام نماید. پس از اعلام رضایت، اکانت به ایمیل و پسورد خریدار تغییر داده خواهد شد و از فروشنده اکانت شماره کارت گرفته شده و مبلغ معامله بطور کامل به وی پرداخت خواهد شد. پس بطور کامل اکانت از فروشنده به خریدار منتقل شده و وجه دریافت شده از خریدار به فروشنده پرداخت خواهد شد و معامله با موفقیت به اتمام خواهد رسید.

 

هشدار درخصوص معامله:

 1. پیش از ارسال درخواست، حتما دو طرف معامله در خصوص قیمت نهایی به توافق رسیده باشند.
 2. مبلغ معامله بطور کامل باید پرداخت گردد. در صورتی که قصد معامله نسیه دارید (درصدی از مبلغ قبل و درصدی بعد از انتقال اکانت) باید داخل گروه هر دو طرف در این خصوص رضایت خود را اعلام نمایند. در صورتی که فرد خریدار طبق قرار خود، درصد مابقی را پس از انتقال اکانت پرداخت نکند، تمامی عواقب و مسئولیت های آن بر عهده فرد فروشنده خواهد بود. چرا که طبق روال تمامی مبالغ معامله ها باید بطور نقد و کامل هنگام معامله پرداخت شود و در صورت رضایت به انجام معامله به صورت شرطی و درصدی، در صورت بروز هر گونه مشکل در خصوص عدم پرداخت وجه، فرد خریدار باید از طریق مراجع قضایی پیگیر باقی مانده حق خود شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان به صورت درصدی و نسیه معامله نکنید!

مسئولیت طرفین در خصوص انتقال اکانت:

هشدار: لطفا توجه فرمائید، اکانت بازی، ابتدا به ایمیل واسط انتقال خواهد یافت تا دسترسی فرد فروشنده از اکانت قطع گردد. چرا که مبلغ معامله به واسط تحویل داده شده و اکانت نیز باید از فروشنده تحویل گرفته شود.

هشدار 2: در صورتی که هنگام تست و بررسی اکانت توسط خریدار، حتی 1 عدد CP و یا C خرج شود (جهت خرید آیتم یا زدن گردونه و امثال آن)، تحت هیچ شرایطی عذرهای وی موجه نبوده و معامله قابل لغو نخواهد بود. در صورتی که خریدار، در اکانت بازی دستکاری انجام دهد (مصرف نمودن سی پی یا سی، تغییر نام اکانت و …)، به منزله رضایت خریدار از اکانت تلقی شده و کل مبلغ معامله به فرد فروشنده تحویل داده خواهد شد و اکانت به فرد خریدار تحویل خواهد شد. بنابراین در صورت رخداد چنین موردی، امکان لغو معامله به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت و بدون نیاز به اعلام رضایت خریدار در گروه، معامله طبق روال انجام خواهد شد. بنابراین تا زمانی که فرایند معامله کامل نشده است، از دستکاری در اکانت اکیدا خودداری فرمایید.

هشدار 3: لطفا تا پیش از مرحله واریز و انتقال اکانت تصمیم خود را برای معامله بگیرید! پس از پرداخت وجه توسط خریدار و تحویل اکانت توسط فروشنده، امکان لغو معامله وجود نخواهد داشت مگر در شرایطی خاص که در زیر ذکر شده است.

 

شرایط خاص لغو معامله:

 1. در ابتدای ساخته شدن گروه، از فروشنده درخواست خواهد شد از تمامی بخش های اکانت اسکرین شات تهیه کند. از صفحه تنظیمات، صفحه اول اکانت، صفحه استور، از کاراکترها و گان های لجند یا متیک و صفحه پروفایل اکانت. اکانت توسط فرد واسط بررسی خواهد شد و در صورتی که اسکرین شات ها با اکانت فعلی مطابقت داشته باشد، در گروه معامله تأیید خواهد کرد. در صورتی که فرد خریدار اکانت را تست کند و مغایرتی با اطلاعات ارائه شده پیدا کند که قبلا در اسکرین شات ها ذکر نشده باشد، امکان لغو معامله و بازگرداندن اطلاعات وجود خواهد داشت.
 2. انصراف یکی از طرفین از معامله: تا زمانی که اطلاعات اکانت به فرد خریدار تحویل نشده باشد امکان انصراف و درخواست لغو معامله وجود خواهد داشت. فرد خریدار و یا فرد فروشنده تنها تا پیش از مرحله دادن اطلاعات اکانت به خریدار فرصت لغو معامله را خواهند داشت و هنگامی که اطلاعات تحویل فرد خریدار گردید، به هیچ عنوان امکان لغو معامله وجود نخواهد داشت بنابراین تصمیم خود را برای معامله را پیش از شروع معامله بگیرید! در صورت انصراف و وجود شرایط انصراف، مبلغ 30.000 تومان به عنوان خسارت و درخواست انصراف توسط فردی که قصد انصراف از معامله دارد باید پرداخت گردد. پس از پرداخت مبلغ فوق، اکانت مجددا به فرد فروشنده و مبلغ معامله به طور کامل به فرد خریدار بازگردانده خواهد شد و امکان درخواست مجدد برای معامله بین این دو فرد وجود نخواهد داشت.

توجه: اطلاعات این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید. پس از تکمیل فرم و پرداخت و ارسال اطلاعات، حداقل 1 ساعت و حداکثر تا 12 ساعت در ساعات کاری (از ساعت 10 صبح تا 11 شب) منتظر ساخت گروه توسط استات فاکس باشید. آی دی های طرفین معامله را دقیق و صحیح وارد کنید. در صورتی که ساعت ساخت گروه از 12 ساعت بیشتر شد و یا آی دی اشتباه داده اید، از طریق بخش تماس با ما فورا مراتب را به استات فاکس اطلاع دهید.

هشدار: پیش از تکمیل و پرداخت این فرم تمامی تصمیمات و توافق طرفین انجام شده باشد چرا که امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت و با تکمیل فرم، روال ساخت گروه واسطه توسط استات فاکس انجام خواهد شد و در صورت عدم پاسخ طرفین معامله تا 24 ساعت بعد از ساخت گروه، واسطه لغو و وجه پرداخت شده قابل برگشت نخواهد بود.

 

ایمیل خودتان بعنوان پرداخت کننده و درخواست این معامله را در این قسمت وارد نمایید. یک نسخه از رسید درخواست به این آدرس ارسال خواهد شد.
لطفا کد ملی خود را به صورت صحیح و عدد انگلیسی وارد کنید.
جهت ارتباط با شما در صورت بروز مشکلاتی مانند پرداخت نادرست، اشتباه بودن آی دی طرفین معامله و ... شماره همراه خود را وارد نمایید
لطفا آی دی تلگرام خواسته شده را بدون وارد کردن @ یا لینک در این فیلد وارد کنید.
لطفا آی دی تلگرام خواسته شده را بدون وارد کردن @ یا لینک در این فیلد وارد کنید.
در صورت نیاز به ارائه توضیحات در خصوص این معامله یا درخواست، توضیحات را دقیق و واضح در این بخش وارد کنید
این مبلغ برای ثبت درخواست واسطه معامله الزامی می باشد و قابل برگشت نخواهد بود.
Hidden