کاربران موبایل و تلفن های همراه امروزه سهم وسیعی از میزان بازدیدکننده سایت ها را شامل می شوند. برخلاف سابق که اکثر کاربران اینترنتی توسط کامپیوترهای شخصی وارد سایت ها می شدند و از محتویات آنها استفاده می کردند، امروزه با گسترش روز افزون موبایل ها، کاربران در اوقات فراغت خود با موبایل در اینترنت و سایت ها گردش می کنند که همین امر سبب نیاز بهینه سازی نسخه موبایل سایت ها شده است.

قالب ها و اسکریپت های مدرن از نسخه های ریسپانسیو قابل قبولی برخوردارند اما این نسخه ها در برخی مواقع گزینه های خوبی برای نسخه موبایل سایت نیستند و صرفا اندازه بخش های نسخه دسکتاپ و کامپیوترشخصی برای نمایش داخل نسخه موبایل تغییر یافته اند. در بازارهای رقابتی سایت ها، ارائه خدمات جذاب و رابط کاربری اختصاصی حرف اول را می زند و اگر بخواهید در این زمینه با رقبای خود بطور جدی مبارزه کنید، باید خدمات و رابط کاربری بی نظیری را به کاربرانتان ارائه کنید.

هدف قرار دادن کاربران نسخه موبایل و ارائه امکانات به آنها یکی از راه های پیروزی در این رقابت است. تیم استات فاکس با تخصص های گوناگون در زمینه های طراحی سایت و قالب و برنامه نویسی و رابط کاربری، توانایی طراحی و اجرای نسخه موبایل سایت شما را دارد.

سایت های وردپرسی خود را به راحتی با موبایل سازگار کنید. تیم استات فاکس با کدنویسی و طراحی نسخه موبایل سایت شما به صورت یک قالب داخلی (در کنار قالب نسخه دسکتاپ شما)، می تواند یک نسخه موبایل همه کاره با تمامی نیازها و ایده های شما پیاده سازی کند. این نسخه موبایل بصورت داخلی داخل قالب فعلی شما کدنویسی می شود اما وابسته به توابع قالب فعلی شما نخواهد بود. شما می توانید قالب نسخه دسکتاپ خود را آپدیت کنید یا حتی آن را تغییر دهید، نسخه موبایل بطور کاملا مجزا و بر اساس نیاز شما کدنویسی خواهد شد.

این نسخه موبایل مناسب تمامی سایت ها و موضوعات مانند فروشگاه ها، وبلاگ، شرکتی، شخصی، دانلودسنتر و … می باشد. تمامی آیتم ها، پست تایپ ها، زمینه های دلخواه، تصاویر و برگه ها و … بطور اختصاصی کدنویسی خواهند شد.

برای مشاهده پیش نمایشی از این نسخه، می توانید وب سایت استات فاکس به آدرس www.StatFox.ir را هم با موبایل و هم با کامپیوترشخصی خود مشاهده نمایید. در نسخه موبایل بطور کامل نسخه ای متفاوت از نسخه دسکتاپ مشاهده خواهید کرد اما آدرس ها و مطالب و تصاویر در هر دو نسخه مشترک خواهند بود. در ادامه اسکرین شات برخی از صفحات نسخه موبایل را مشاهده می کنید. برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید. برای بررسی بیشتر می توانید سایت استات فاکس را با موبایل خود اجرا کرده و بخش های بیشتری را مشاهده کنید. تمامی صفحات بطور کامل قابل شخصی سازی هستند.

این نسخه موبایل بر اساس معیارها و استانداردهای سئو و گوگل نوشته شده و بهترین راه حل برای داشتن صفحات Mobile Friendly می باشد. هزینه طراحی چنین نسخه ای حداقل از 4 میلیون تومان به صورت قیمت پایه بوده و بسته به نوع سایت و امکانات آن این قیمت منعطف خواهد بود. در صورت تمایل جهت دریافت مشاوره و قیمت دقیق بر اساس موضوع فعالیت سایت شما و میزان امکانات، با تیم استات فاکس در ارتباط باشید.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما