بهینه سازی سایت به دلایلی مختلفی اهمیت بسیار زیادی دارد. اکثر وب سایت ها با هدف جذب ترافیک بیشتر از نتایج جستجوی گوگل قصد افزایش مخاطبین و در نتیجه پیشرفت سایت خود، به سمت سئو حرفه ای کشیده می شوند. بهینه سازی سایت های فروشگاهی و محتوامحور با هدف جذب مخاطب از گوگل، یکی از راه های کسب ترافیک و محبوبیت بین سایت ها می باشد. در ادامه به دلایل اهمیت و انواع سئو اشاره ای جزئی خواهیم کرد.

انواع سئو

بهینه سازی سایت با شیوه های مختلفی انجام می شود اما در نهایت هدف اصلی اینکار رشد سایت در نتایج جستجوی گوگل است. سئو و بهینه سازی سایت به دو دسته کلی “کلاه سیاه” و “کلاه سفید” تقسیم می شود.

سئو کلاه سیاه، به نوعی از سئو گفته می شود که با فریب دادن گوگل به صورت موقت می توانیم در برخی از کلمات کلیدی و نتایج جستجو به صفحات دوم و اول صعود کنیم اما این نوع سئو بعد از یک ماه به صورت نزولی تغییر وضعیت خواهد داد و در اکثر مواقع باعث حذف سایت از نتایج جستجوی گوگل و قطع ورودی ها خواهد شد. انجام این روش کار چندانی ندارد اما می تواند باعث از دست رفتن تمامی اهداف سایت شما شود. برخی از سئوکاران به صورت خواسته یا ناخواسته با انجام این روش به صورت موقت باعث رشد سایت شما می شوند اما پس از مدتی در کمال ناباوری به صورت ناگهانی سایت شما از نتایج جستجو گوگل حذف خواهد شد. به طور کلی این روش برای سایت های اسپم انجام می شود که به صورت موقتی قصد فروش یک محصول خاصی را دارند و پس از آن ورودی گوگل برای آنها اهمیتی ندارد.

سئو کلاه سفید اما نقطه مقابل مورد قبل است. در این نوع سئو تمامی موارد به صورت اصولی و گام به گام انجام می شود. از ساختار سورس سایت گرفته تا نوع بک لینک ها و محتوای سایت به صورت اصولی باید بهینه سازی شود. در این نوع سئو، اولین نتایج کار بعد از گذشت سه الی چهار هفته به صورت تدریجی مشاهده می شود و به مرور زمان رتبه سایت شما در نتایج گوگل بهبود خواهد یافت. این نوع بهبود عموما دائمی است مگر اینکه در روند فعالیت آینده سایت دچار اشتباهاتی از نظر فنی و سئو شوید که گوگل سایت شما را با جریمه های متفاوتی رو به رو کند.

ابزارهای اختصاصی استات فاکس

استات فاکس با داشتن ابزارهای اختصاصی سئو و بهینه سازی که مستقیما از API های رسمی گوگل اقدام به دریافت اطلاعات می نمایند، توانایی آنالیز و ارائه اطلاعات دقیق در خصوص سایت شما را به صورت لحظه ای دارند. این ابزارها به ما این اجازه را می دهند سایت شما را همواره با دقیق ترین اطلاعات بررسی کرده و با تصمیمات مناسب نسبت به بهبود وضعیت سایت شما در نتایج جستجوی گوگل اقدام نماییم.

در اینجا یک نمونه از گزارش ایجاد شده با ابزار اختصاصی استات فاکس را مشاهده می کنید. این ابزار همچنان در حال توسعه بوده و توانایی ارائه جزئیات و اطلاعات دقیق تری با استفاده از API گوگل را خواهد داشت. جهت مشاهده تصویر اصلی روی تصویر زیر کلیک کنید.

افزایش سرعت سایت با سرورهای متوسط

یکی از خدمات استات فاکس، افزایش سرعت لودینگ سایت هایی است که درحال حاضر روی سرورهایی با منابع پایین و ضعیف میزبانی می شوند. با بهبود وضعیت ساختار سایت و کدها، می توان بدون نیاز به ارتقاء سرور، سرعت لودینگ بی نظیری را تجربه کرد. در زیر یکی از مشتریان استات فاکس را مشاهده می کنید که ضمن داشتن هاست متوسط، سرعت لودینگ بالایی را تجربه می کند.

خدمات سئو و بهینه سازی

گروه استات فاکس با بهره مندی از تعدادی سئوکار مجرب با سابقه فعالیتی چندین ساله و انجام پروژه های متعدد برحسب نیازهای مشتریان و سایت ها و موضوعات فعالیتی گوناگون اعم از شرکتی، شخصی، دانلودسنتر، فیلم و سریال، خدماتی و … توانایی انجام سفارشات شما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت را داراست. دسته بندی های کلی خدمات سئو استات فاکس شامل موارد زیر می شود:

 1. بهینه سازی و اصلاح ساختار داخلی سایت ها جهت دسترسی بهتر گوگل به تمامی صفحات و مطالب
 2. اصلاح ساختار سایت و اسکیما
 3. افزایش سرعت صفحات سایت و زمان لودینگ
 4. افزایش و بهبود Off-Page SEO سایت
 5. افزایش آتوریتی دامین و آتوریتی پیج سایت متناسب با الگوریتم ها و آپدیت های جدید گوگل
 6. تقویت جایگاه سایت در نتایج جستجوی کلمات کلیدی خاص با رعایت سئو کلاه سفید و استانداردهای گوگل
 7. رفع خطاهای کدنویسی که باعث بروز اشکال در روند ایندکس مطالب می شوند
 8. تثبیت جایگاه و رتبه سایت برای سایت های استاتیک و داینامیک بدون افت رتبه در طول فعالیت
 9. تولید بک لینک هایی کاملا متناسب با موضوع و نوع فعالیت سایت
 10. ارائه گزارش قبل و بعد از بهینه سازی و سئو
 11. ارائه گزارش نهایی و مشاهده نتایج کارهای انجام شده
 12. گزارش گیری جایگاه سایت با کلمات کلیدی خاص
 13. سنجش میزان و پیش بینی درصد موفقیت سایت با کلمات کلیدی خاص
 14. بررسی و آنالیز آخرین زمان ورود ربات گوگل به سایت
 15. افزایش اعتماد گوگل به سایت و مطالب جدید از طریق بهبود سئوسوشیال
 16. و…

دریافت مشاوره و سفارش

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و شرایط و اقدامات متناسب با سایت خودتان، لطفا از بخش تماس با ما اطلاعات و درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا تیم استات فاکس درا سرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین شما می توانید از طریق واتس اپ با تیم آنلاین استات فاکس در اکثر ساعات شبانه روز در تماس باشید.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما