شخصی سازی یا سفارشی سازی سایت به معنای افزودن امکانات جدید یا تغییر ظاهر و امکانات فعلی سایت می باشد. در اسکریپت های وردپرس قالب ها وظیفه اصلی ساخت رابط کاربری در سایت را بر عهده دارند و پس از آن افزونه ها به عنوان افزودنی هایی می توانند امکانات خاصی را به سایت اضافه کنند. اما در برخی موارد نیاز است تا ظاهر و امکانات فعلی سایت را تغییر دهیم و افزونه یا کدی در دسترس نیست تا بتواند چنین کاری را برایمان انجام دهد. و یا از قالبی استفاده می کنیم که پرمیوم است اما قصد داریم ظاهری متفاوت تر برای آن ایجاد کنیم که کاربران این تفاوت را بطور کامل احساس کنند.

یا سایت هایی در یک زمینه خاصی فعالیت می کنند و قصد دارند بطور جدی و اختصاصی بخش دیگری با ظاهر متفاوتی اضافه نمایند. برای مثال سایتی در زمینه فیلم و سریال فعالیت می کند و قصد دارد یک بخش اختصاصی مخصوص تریلرها به سایت اضافه کند به گونه ای که هم در هنگام ارسال مطالب تفاوت وجود داشته باشد و هم ادامه مطلب ها و صفحات داخلی سایت بر اساس همان ویژگی جدید طراحی شده باشند. در این صورت تیم استات فاکس می تواند به شما کمک کند!

تیم استات فاکس دارای چندین متخصص در زمینه کدنویسی و برنامه نویسی های تحت وب و اسکریپت ها مخصوصا وردپرس، می تواند تمامی تغییرات و شخصی سازی های شما را با قیمت هایی بسیار منصفانه و کمتر نسبت به فریلنسرها و سایت های فریلنسری انجام دهد. شما می توانید جهت اطلاع از هزینه ها و شرایط انجام کارهایتان با ما در ارتباط باشید و درخواست خود را مطرح کنید. تیم استات فاکس مشاوره های لازم و پیش نیازهای انجام این کار را برایتان بطور کامل توضیح خواهند داد.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما