سرعت لودینگ یا باز شدن کامل صفحات از زمان درخواست به سرور تا زمانی که صفحه بطور کامل برای کاربر نمایش داده می شود نامیده می شود. هرچه سرعت لودینگ بیشتر باشد، علاوه بر راحتی کاربران و رضایت آنها از شما، اعتبار شما نزد گوگل نیز افزایش خواهد یافت. چرا که با بالا بودن سرعت باز شدن صفحات و بهینه بودن آنها، گوگل تمایل بیشتری به خزش بین سایر صفحات دیگر سایت شما خواهد داشت و همین امر موجب افزایش ترافیک داخلی و ایندکس حداکثری مطالب و صفحات سایت شما خواهد شد.

یکی از خدمات استات فاکس، افزایش سرعت لودینگ سایت هایی است که درحال حاضر روی سرورهایی با منابع پایین و ضعیف میزبانی می شوند. با بهبود وضعیت ساختار سایت و کدها، می توان بدون نیاز به ارتقاء سرور، سرعت لودینگ بی نظیری را تجربه کرد. در زیر یکی از مشتریان استات فاکس را مشاهده می کنید که ضمن داشتن هاست متوسط، سرعت لودینگ بالایی را تجربه می کند.

دریافت مشاوره و سفارش

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره ، اطلاع از قیمت ها و شرایط و اقدامات متناسب با سایت خودتان، لطفا از بخش تماس با ما اطلاعات و درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا تیم استات فاکس درا سرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین شما می توانید از طریق واتس اپ با تیم آنلاین استات فاکس در اکثر ساعات شبانه روز در تماس باشید.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما