یکی از خدمات استات فاکس طراحی و راه اندازی سایت برای موضوعات مختلف است. استات فاکس متشکل از افراد مجرب در زمینه های گوناگون مخصوصا طراحی وب سایت است که این گروه می تواند ضمن حفظ کیفیت اجرای سایت ها، پشتیبانی و خدمات وابسته به آن را نیز متقبل شود.

سایت های ارزان قیمت

راه اندازی سایت در موضوعات مختلف با سیستم های مدیریت محتوای رایج مانند وردپرس و جوملا و با قالب های رایگان یا آماده یکی از موارد مقرون به صرفه برای افرادی است که قصد دارند یک سایت برای کسب و کار و یا معرفی شخصی خود داشته باشند. متاسفانه امروزه افرادی که تازه وارد عرصه وبمستری شده اند با دریافت هزینه های بسیار زیاد، سایت های سفارش داده شده را وردپرس و قالب های نال شده راه اندازی می کنند در صورتی که با همان میزان هزینه می توان یک قالب اختصاصی و یا نیمه اختصاصی با ظاهری متفاوت از سایر سایت ها و رقبا طراحی نمود!

گروه استات فاکس با دریافت هزینه های نصب و راه اندازی در مبالغی اندک می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن سایت موردنظر شما را در موضوعاتی مانند وبلاگ، سایت های دانلود، فروشگاهی و … راه اندازی نماید. در این نوع وب سایت، هزینه های مربوط به دامنه، هاست و حق الزحمه مربوط به نصب و راه اندازی وب سایت لحاظ خواهد شد و برای موارد اضافه مانند شخصی سازی ها، طراحی های گرافیکی مانند لوگو و بنر و … و امثال آن هزینه های متفاوتی تعیین خواهد شد.

سایت های اختصاصی

شرکت ها و یا افرادی که قصد ورود جدی و حرفه ای به عرصه سایت و وبمستری دارند، این نوع وب سایت را ترجیح می دهند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس درحال حاضر یکی از قدرتمندترین و مناسب ترین اسکریپت برای راه اندازی یک سایت است که تعداد سایت های ایرانی در حال استفاده از آن بسیار زیاد است، اما مهم ظاهر و رابط کاربری است که بازدیدکنندگان شما با آن سروکار دارند و آن هم قالب وب سایت است.

داشتن یک قالب اختصاصی و یا نیمه اختصاصی بر اساس نوع کاربرد سایت و میزان و حجم کدنویسی قالب، هزینه مختلفی را نیز شامل می شود. قالب های نیمه اختصاصی به قالب هایی گفته می شود که در اصل یک قالب تجاری یا رایگان است اما حجم شخصی سازی ها و بازنویسی بخش های مختلف آن به حدی است که تعداد خیلی کمی از کاربران توانایی تشخیص قالب قبلی را دارند و گمان می کنند قالب اختصاصی است، البته هدف از انجام چنین کاری صرفا این دلیل نیست، بلکه اضافه کردن امکانات و ظاهر و رابط کاربری خاص موضوع سایت مشتری مبنی و هدف اصلی قالب های نیمه اختصاصی است. قالب های اختصاصی هم از صفر تا صد به صورت اختصاصی بر اساس نیازها و امکانات موردنظر سایت مشتری نوشته می شوند که به دلیل حجم کاری و میزان کدنویسی ها، قالب های اختصاصی هزینه هایی به مراتب بیشتر از قالب نیمه اختصاصی طلب می کند!

مشاوره و تعیین قیمت

تیم استات فاکس آمادگی لازم جهت ارائه هرگونه مشاوره پیش از راه اندازی سایت را به شما دارد، شما می توانید هم اکنون با مراجعه به بخش تماس با ما، اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال نمایید یا از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما