سئو Off-page SEO یا Off-site SEO به مجموعه اقداماتی گفته می شود که در خارج از سایت انجام شده و هدف نهایی آن تأثیر روی رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل است. آیتم های این مورد شامل کامنت ها، فعالیت در شبکه های اجتماعی و انجمن ها و به نوعی تمامی فعالیت های خارج از سایت که با سایت ما در ارتباط هستند، می شود. این نوع سئو تأثیر زیادی بر روی اعتماد گوگل و رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل دارد بنابراین توجه به این سئو کاملا ضروری است.

در این نوع سئو، اهداف سئو به دسته دریافت بک لینک و جذب ترافیک تقسیم می شود. در بخش دریافت بک لینک، لینک سایت از طریق پروفایل ها، کامنت ها و صفحات شبکه اجتماعی توسط ربات ها شناسایی و آنالیز خواهد شد که به مرور زمان باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت و بهبود جایگاه سایت خواهد شد. در بحث افزایش ترافیک، اینلفوئنسرها و وبلاگ ها نقش اساسی را ایفا خواهند کرد.

شما می توانید با کمک این نوع سئو، علاوه بر افزایش جایگاه در گوگل، به افزایش ترافیک و بازدید سایت خود کمک کنید. بعنوان مثال، یکی از مشتریان استات فاکس، در هنگام سفارش این نوع خدمات، در نتایج جستجو جایگاه تقریبی 83 داشت که پس از سه هفته از اقدامات به جایگاه 21 رسید. این در حالی بود که صرفا تمامی این بهبودها از طریق Off-Page Seo انجام شده و تمایلی به خرید بک لینک یا اقدامات دیگر نداشتند.

پیش از سفارش: (روی تصویر کلیک کنید)

پس از سفارش و انجام اقدامات آف پیج سئو: (روی تصویر کلیک کنید)

استات فاکس با داشتن تخصص و تجربه کاری در این زمینه، می تواند شما را در کسب موفقیت یاری دهد. در صورت تمایل به دریافت مشاوره و توضیحات بیشتر از بخش تماس با ما اطلاعات خود را ارسال نمایید.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما