گرافیک و فایل های تصویری در سایت و اپلیکیشن ها و همچنین شبکه های اجتماعی حرف اول را میزند! امروزه کاربران به سمت و سوی محتوای تصویری کشیده شده اند و کمتر به دنبال خواندن متن های طولانی هستند. در برخی موارد مانند لوگوها، کارت ویزیت ها، پوسترهای تبلیغاتی، تصویر پست های تبلیغاتی و … از جمله این مواردی هستند که کاربران تمایل دارند چکیده ای از یک کسب و کار را داخل یک تصویر ببینند تا اینکه درباره یک کسب و کار، مقاله ای چند صفحه ای مطالعه کنند. بنابراین داشتن طرحی خلاقانه که علاوه بر زیبایی و کیفیت، دربرگیرنده حداکثری محتوای کسب و کارتان باشد لازمه رقابت در عرصه مجازی است.

پست های شبکه اجتماعی

پست های شبکه های اجتماعی که به منظور تبلیغ یک سایت، اپ و یا کسب و کار استفاده می شود باید بتواند بیشترین میزان از مزیت رقابتی یک محصول یا کسب و کار و برند را به کاربر منتقل کند. شبکه های اجتماعی با تعداد کاربران بی شماری که دارند، مکان خوبی برای معرفی کسب و کارها و استارت آپ هاستت، بنابراین داشتن یک ایده خلاق و ماندگار مهم ترین مزیت اینگونه تبلیغات است.

لوگوها

تصویر کوچکی که در سایت و یا اپلیکیشن خود استفاده می کنید، می تواند باعث جذب یا رد مخاطب باشد! داشتن یک لوگو جذاب یکی از اقدامات اولیه برندسازی یک سایت یا کسب و کار است.

پوسترهای تبلیغاتی

پوسترهایی که عموما به صورت فیزیکی چاپ می شوند و یا صرفا داخل سایت ها و اپ ها به صورت تبلیغات کلیکی استفاده می شوند نیز باید از ویژگی خلاقیت و نوآوری استفاده کنند. ضمن اینکه کارشناسی رنگ، محتوای روی پوستر و ترکیب عناصر از عوامل اثربخشی یک پوستر مناسب است.

کارت ویزیت ها

مشاغل حرفه ای و کسب و کارها و برندها برای تداوم و حفظ مخاطبان و مشتریان خود، سعی در اعطای نشانه هایی از خود به مشتریان را دارند. مدت زمان زیادی است که یک تیکت یا کارت حاوی اطلاعات یک برند به مشتریان رواج یافته و آن هم کارت ویزیت است. یک کارت کوچک حاوی حداکثر دو طرف که می توانیم علاوه بر لوگو، محل شعبه کسب و کار و آدرس سایت و شبکه های اجتماعی و شماره تلفن ها، جملاتی استفاده کنیم که کاربر با خواندن آن حس خوبی داشته باشد. هر موضوع کسب و کار با خلاقیت هایی می تواند با چاپ چنین کارت هایی و ارائه به مشتریان، علاوه بر حفظ مشتریان سابق، مشتریان جدیدی را هم پیدا کند. بنابراین کیفیت، دقت، خلاقیت و حرفه ای بودن در طراحی این کارت ها امری ضروری است.

سایر طرح ها

تیم استات فاکس در زمینه طراحی لوگوی اپلیکیشن ها، پوسترها، اسکرین شات ها، بنرهای تبلیغاتی، بنرها و پوسترهای مجازی و … نیز فعالیت دارد که می توانید در زیر برخی از این نمونه ها را مشاهده نمایید. (برای مشاهده اندازه اصلی روی تصویر کلیک کنید)

گروه استات فاکس ضمن دارا بودن متخصص های زمینه گرافیک و طراحی می تواند با طراحی گرافیکی مدنظرتان، شما را در رسیدن به اهدافتان یاری رساند. جهت دریافت مشاوره از بخش تماس با ما، اطلاعات تماس خود و درخواستتان را به صورت دقیق ارسال نمایید تا تیم گرافیک استات فاکس در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما