بک لینک ها به لینک هایی گفته می شود که سایت های دیگر از سایت ما قرار می دهند. قرار دادن لینک اصلی سایت یا یک مطلب و یا صفحه خاص از سایت ما در سایت دیگر بعنوان بک لینک محسوب خواهد شد. این لینک ها حالات مختلفی مانند Dofollow و Nofollow تقسیم می شوند. بر اساس آتوریتی و میزان اعتبار سایت بک لینک دهنده، آتوریتی و اعتبار سایت ما نیز افزایش خواهد یافت. بک لینک هایی نیز که از سایت هایی با اسپم اسکور Spam Score بالای 3 درصد به سایت ما داده شود، باعث کاهش و افت رتبه و آتوریتی سایت ما خواهد شد.

مبحث تولید بک لینک باکیفیت همیشه یکی از مهم ترین و بزرگترین دغدغه های وبمستران است. به این دلیل که بک لینک ها توانایی اسپم کردن یا پنالتی کردن یک سایت را نیز دارند، از این نظر بسیار باید نسبت به ساخت آنها حساس بود. با تولید مناسب بک لینک، متناسب با موضوع، شرایط فعلی سایت و آتوریتی فعلی سایت می توانیم باعث رشد سایت در نتایج گوگل شویم.

بک لینک های اصلی که توانایی اثربخشی روی آتوریتی دامین و آتوریتی پیج را دارند بسیار حساس هستند. در زیر نمونه ای از بک لینک های ثبت شده برای یکی از مشتریان را مشاهده می کنید. (روی تصویر کلیک کنید)

استات فاکس بر اساس میزان بودجه شما، موضوع و نوع فعالیت سایت شما و میزان رقابتی بودن کلمات کلیدی موردنظرتان تعدادی بک لینک برای شما بر اساس اصول و استانداردهای روز تولید خواهد نمود. طبق تصویر بالا از حدود 1120 بک لینک ثبت شده برای مشتری، 86 درصد آن کاملا فالو / Dofollow هستند. با توجه به میزان بودجه این مشتری، از این میزان بک لینک، طبق تصویر گزارش زیر، تعداد 327 بک لینک اثرگذار و ارزشمند ثبت شده است که بطور دائم روی رتبه این سایت در نتایج جستجوی کلمات کلیدی مدنظرشان و مطالب جدید ایندکس شده از این سایت تأثیر مثبت خواهد داشت. (روی تصویر کلیک کنید)

 

و سایت یک مشتری دیگر بر اساس میزان بودجه ی پیشنهادی، تعداد 2511 بک لینک برایشان در مدت دو ماه ثبت شده است که از این تعداد 2491 عدد از آن بک لینک های باکیفیت هستند و 79 درصد آنها کاملا فالو هستند. این میزان بک لینک در مدت فعالیت 4 ماهه باعث رشد بی نظیر سایت در نتایج جستجو خواهد شد. (روی تصویر کلیک کنید)

 

استات فاکس با در نظر گرفتن موضوع فعالیت سایت شما، مدت زمان و سن سایت، آتوریتی فعلی و … بهترین و مناسب ترین پکیج های تولید بک لینک را به شما ارائه خواهد کرد. شما می توانید با دریافت بهینه ترین بک لینک ها از هزینه های اضافه برای این مورد صرفه جویی نمایید. چراکه استات فاکس برخلاف سایت های فروش بک لینک، یک پکیج ثابت را برای تمامی موضوعات و سایت ها استفاده نخواهد کرد! هر وب سایت بر اساس موضوع و نوع فعالیت و رتبه فعلی نیاز به بک لینک های خاصی دارد که ساخت و تولید یک نوع بک لینک برای سایت های مختلف امری بیهوده است که صرف نظر از هزینه اضافه، باعث کاهش اثربخشی و بعضا نتیجه معکوس خواهد شد.

در صورتی که برای رشد در نتایج جستجوی گوگل و افزایش و بهبود آتوریتی سایت خود نیاز به بک لینک های بهینه و استاندارد دارید، و بودجه محدودی برای اینکار در اختیار دارید می توانید جهت دریافت مشاوره و اخذ بهترین و اثربخش ترین پکیج بک لینک ایرانی و خارجی با تیم استات فاکس در ارتباط باشید. تیم ما با ارائه مشاوره در این زمینه شما را از هزینه های اضافه ثبت بک لینک های غیراستاندارد و یا بک لینک های غیرضروری نجات خواهند داد! ما ابتدا وب سایت شما را بررسی کرده و می توانیم با توجه به میزان بودجه شما پکیج های بک لینک مخصوص به خودتان را برایتان ایجاد نماییم.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما