چند سالی است با رشد کاربران موبایل، کسب و کارها از سایت ها به سمت اپلیکیشن های اندرویدی مهاجرت کرده اند و یا در کنار سایت قبلی خود، روی اپلیکیشن های موبایلی سرمایه گذاری زیادی کرده اند. چراکه امروزه کاربران موبایلی تمایل بیشتری به استفاده از خدمات همراه دارند. سایت های محتوامحور و شبکه های اجتماعی که زمانی صرفا روی یک سایت اینترنتی به کاربرانشان خدمات ارائه می کنند امروزه بیشترین سهم کاربرانشان را از موبایل ها دریافت می کنند. بنابراین داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای یک کسب و کار می تواند شما را راحت و سریع تر به اهداف نهایی خود برساند.

گروه استات فاکس تحت عناوین مختلفی تاکنون بیش از 32 اپلیکیشن اندروید در کافه بازار منتشر نموده که اکثر این اپلیکیشن ها طی آگهی های مختلفی به فروش رفته اند و امتیاز و حق مالکیت آنها به خریداران جدید منتقل یافته است. اما شما می توانید اپلیکیشن های فعلی و باقی مانده استات فاکس که در کافه بازار در دسترس هستند را از طریق این لینک مشاهده و بررسی نمایید. در استات فاکس ما می توانیم سورس های اندرویدی شما را طبق ایده های خودتان ویرایش کرده و خروجی دلخواهتان را از آن دریافت نماییم.

گروه استات فاکس با داشتن تخصص هایی در زمینه طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های اندروید و فعالیت چند ساله در این زمینه، امکان ساخت و شخصی سازی اپلیکیشن های مدنظر شما را دارد. جهت دریافت مشاوره از بخش تماس با ما اطلاعات تماس و درخواست خود را بطور کامل برای ما ارسال کنید تا تیم برنامه نویس استات فاکس در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت مشاوره و یا اطلاعات بیشتر در خصوص این مورد و اطلاع از نحوه انجام و شرایط، لطفا با ما در ارتباط باشید. تیم استات فاکس آماده ارائه مشاوره پیش از سفارش شماست!

مشاهده راه های ارتباط با ما